سه شنبه, ۱۱ فروردین , ۱۳۹۹
English
فارسی

راهنمای ثبت نام - آموزشگاه بهداشت اصناف سیب سلامت

خانه » راهنمای ثبت نام

خواهشمندیم قبل از تکمیل فرم ثبت نام، اطلاعات زیر را با دقت مطالعه فرمایید:

 

۱- پس از تکمیل فرم ثبت نام، فیش بانکی، ۲ قطعه عکس، کپی کارت ملی، کپی صفحه اول شناسنامه و کد واحد صنفی ۱۲ رقمی خود را برای تشکیل پرونده به آموزشگاه تحویل نمائید.

 

  • مبلغ تعرفه ۸۱۰,۰۰۰ ریال برای مراکز تهیه، تولید، توزیع، نگهداری، فروش و حمل و نقل مواد خوردنی و آشامیدنی برای ۳۰ ساعت کلاس درس
  • مبلغ تعرفه ۶۷۵,۰۰۰ ریال برای اماکن عمومی فاقد تهیه وعرضه مواد غذایی از قبیل مهد کودکها، آرایشگاهها، حمامها، کمک کاران بیمارستان و غیره برای ۲۴ ساعت کلاس درس

 

۲- شهریه واریزی حداکثر به مدت ۳ ماه اعتبار دارد و در صورت عدم گذراندن کلاس های دوره بهداشت عمومی این شهریه باطل و مسترد نخواهد شد.

 

۳- گواهینامه دوره بهداشت عمومی به مدت ۳ سال و در سراسر کشور اعتبار دارد و ثبت نام در این آموزشگاه برای اصناف حوزه مرکز بهداشت شرق تهران و سایر حوزه های شهری تهران و حومه امکان پذیر می باشد.

 

۴- طبق بخشنامه بهمن ماه سال ۱۳۹۲ افرادی که قبلا گواهینامه بهداشت دریافت کرده اند و برای تمدید ان اقدام می کنند ملزم به پرداخت شهریه مورد اشاره در بند ۱ می باشند و ضمنا باید در کلاسهای درس مثل سایر افراد به مدت ۳۰ یا ۲۴ ساعت حضور یابند.

 

۵- افرادی که مدرک تحصیلی آنها فوق دیپلم و یا بالاتر از فوق دیپلم می باشد مشمول ماده ۱۸ می باشند  به اختیار خود می توانند بدون حضور در کلاس درس در دوره شرکت نموده و فقط در آزمون مربوط به دوره حاضر خواهند بود. ضمنا نمره قبولی این افراد ۱۴ از ۲۰ نمره می باشد و اصل و کپی مدرک تحصیلی خود را به آموزشگاه تحویل نموده و آموزشگاه پس از بررسی اصل مدرک را به صاحب آن عودت می نماید .

 

۶- افرادی که درهردوره بیش از یک جلسه غیبت غیر موجه داشته باشند نمی توانند در آزمون شرکت نموده و گواهینامه برای این افراد صادرنخواهد شد. این افراد میتوانند  در دوره های بعدی ثبت نام نموده و فیش واریزی را به آموزشگاه تحویل نموده و کسری کلاس درسی مربوط را دردوره بعد جبران و در آزمون شرکت نمایند و درصورت قبولی گواهینامه برای این افراد صادر خواهد شد.

 

۷- کلیه شرکت کنندگان درکلاسهای دوره بهداشت عمومی موظف به دریافت کد واحد صنفی ۱۲ رقمی از بازرسان محترم مرکز بهداشت مربوطه هستند و می بایست قبل از آزمون این کد را در اختیار آموزشگاه قرار دهند.

 

۸- جزوات آموزشی در سایت قابل مشاهده و دانلود می باشند.

 

۹- گواهینامه تمام شرکت کنندگان در دوره های آموزشی بهداشت عمومی در صورت قبولی باید مورد تایید مرکز بهداشت شرق تهران قرار بگیرد و در سامانه وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی ثبت گردد، بنابراین پس از گذشت حداکثر حدود ۱۰ روز از تاریخ آزمون شرکت کنندگان می توانند مراتب را در صفحه لیست نمرات سایت دنبال نمایند و بعد از آن برای گرفتن گواهینامه به آموزشگاه مراجعه کنند.تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه بهداشت اصناف سیب سلامت می باشد. ©