یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
English
فارسی

هفته ملی بدون دخانیات در آموزشگاه بهداشت اصناف سیب سلامت با استفاده از شیوه های نوین آموزشی برگزار گردید.

خانه » اخبار سلامت » هفته ملی بدون دخانیات در آموزشگاه بهداشت اصناف سیب سلامت با استفاده از شیوه های نوین آموزشی برگزار گردید.
هفته ملی بدون دخانیات در آموزشگاه بهداشت اصناف سیب سلامت با استفاده از شیوه های نوین آموزشی برگزار گردید.

به همت آموزشگاه بهداشت اصناف هفته ملی بدون دخانیات (۲۵ الی ۳۱ خردادماه ۱۳۹۸) با شعار “اجازه ندهید دخانیات نفس شما را بگیرد”  در دو مرحله انجام گرفت:

۱- مسابقه نقاشی ویژه کودکان افراد فراگیر دوره آموزش بهداشت اصناف با موضوعیت “دخانیات سم زندگی” انجام گرفت و از میان نقاشی های ارسالی به قید قرعه به نفر برنده جایزه ای تعلق گرفت.

۲- همایش مشترک هفته ملی بدون دخانیات توسط آموزشگاه بهداشت اصناف سیب سلامت و سرای محله نظام آباد با موضوع: اعتیاد به دخانیات، نزدیک شدن به مرگ و نابودی برگزار گردید؛ در این همایش نمایندگانی از سرای محله نظام آباد نیز حضور داشتند و مهندس خیرخواه مدیریت آموزشگاه به ایراد سخنرانی در این خصوص پرداخت. لازم به ذکر است که این همایش کوتاه قبل از شروع زمان کلاس درسی بوده و از قبل به متصدیان دوره مذکور جهت شرکت اختیاری در این همایش فراخوان شده بود؛ که با استقبال حداکثری نفرات کلاس روبرو شد. در پایان همایش به فراگیران، پوسترهای “استعمال دخانیات در این مکان ممنوع است” توزیع شد.

 

  تمامی حقوق این سایت متعلق به آموزشگاه بهداشت اصناف سیب سلامت می باشد. ©
LemonTheme